Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Kobiecość - Warsztaty Sobotnie

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 18 stycznia 10:00

Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości ul. Struga 2, 10-270 Olsztyn

Kobiecość to piękno, kobiecość to lekkość, kobiecość to kreatywność, kobiecość to szalone pragnienia, kobiecość to niezwykła siła pokonywania trudności, to wsparcie, mądrość i intuicja, która strzeże nas i naszych bliskich przed niebezpieczeństwem. Kobiecość to płynące w ruchu ciało, to otwarte serce, to waleczność, to łagodność. Kobiecość to sensualność, bliskość, czuły dotyk.
Być może czytasz te słowa i czujesz – Ja? Gdzie ja to straciłam? Gdzie moja Moc? Gdzie mój kontakt z ciałem? Gdzie ta lekkość, gdzie siła?
Zapraszam Cię do wspólnej kobiecej podróży aby to odnaleźć, wydobyć, wzmocnić. Poczuć Siebie w nowej jakości, w nowych kolorach, w nowym dialogu z biodrami, piersiami, brzuchem, łonem.

Kocham kobiety, jestem kobietą, uczę się od kobiet, towarzyszę im w doświadczaniu, odkrywaniu swojej kobiecości, seksualności, jakości.
Zapraszam i Ciebie w tę niezwykłą podróż do Siebie.
Na warsztatach doświadczycie dialogu z ciałem i emocjami. Zaprowadzę Was w intuicyjny, przyjemny ruch i oddech.
Doświadczymy tego zarówno poprzez pracę z ciałem według opracowanej przeze mnie metody Bodyfulness © (świadomość ciała poprzez uważny ruch wsparty pracą z emocjami i oddechem), jak i w czasie spotkania w Kobiecym Kręgu Mocy, gdzie przywitamy swoje emocje, lęki, pragnienia i z ciężaru, balastu, traumy przekujemy je w doświadczenie naszej mądrości, siły, jakości. Zaproszę w nasz Krąg także temat seksualności, bo nic tak nie czyni kobiety kreatywną, jak jej uwolniona i świadoma swej pięknej energii seksualność.
Zaproszę Was także do subtelnej tantrycznej medytacji ruchowej, która pozwoli nam odprowadzić blokady, traumy naszych kobiecych doświadczeń. Wesprę Was w tym doświadczeniu całym swoim kobiecym sercem.
To będzie dobry, kojący, uwalniający dojrzałe piękno czas spędzony razem.
Do zobaczenia w podróży do swojej kobiecości, do swojego kobiecego ciała,
Z serca zapraszam, Iwo

Prowadzenie:
Iwo Łaźniewska - medicine woman, doktor nauk biologicznych, terapeuta i nauczyciel Life-impression Bodywork (certyfikat Ayurveda & Lifeimpressions Institute, USA). W leczeniu pacjentów i pracy terapeutycznej wspiera się zarówno wiedzą akademicką z zakresu nerobiologii, biologii stresu, jak i wykorzystuje metody terapii biodynamicznych oparte na technikach, które łączą między innymi zasady medycyny ajurwedyjskiej, osteopatii miękkiej, terapii czaszkowo-krzyżowej, praktyki świadomego ciała i uważnego ruchu wg. metody Moshe Feldenkraisa i Donalda VanHowtena. Zafascynowana intuicyjną pracą z ciałem w nurcie Touch of Awakening © (Dotyk Przebudzenia). Absolwentka stażu tantrycznego w szkole TantraLove (budowanie relacji partnerskich, kobieca seksualność). Terapeutka kobiecych traum przestrzeni seksualnej, w tym absolwentka stażu dla terapeutów „Female Ejaculation & G-Spot for Practitioners” by Deborah Sundahl Sex Education for Adults.
Prowadzi sesje indywidualne a także: Kobiece Kręgi, warsztaty terapeutyczne dla kobiet (osadzone w nurcie pracy z uważnością, uwalnianiem traum z ciała, odnajdywania i wspierania swojej kobiecości) oraz cotygodniowe grupowe zajęcia dla kobiet i mężczyzn według autorskiego programu „Bodyfulness” © - lekcje uważności ciała i świadomego ruchu wspierane metodami pracy z ciałem wg Feldenkraisa i VanHowtena oraz technikami medytacyjnymi i Mindfulness.
Prywatnie – szczęśliwa kobieta w wieku 49 lat, z każdym rokiem bliższa swojej radosnej, harmonijnej, mądrej kobiecości, od 30 w cudownym związku z tym samym, niezwykłym Mężczyzną - Jerzym, mama 16-letniego Jana.

 

Adres
Andrzeja Struga 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 03.08.2020