Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Jestem W Przepływie. Spotkanie Medytacyjne Dla Kobiet.

Warsztaty, Kursy
Termin: piątek, 17 stycznia 18:00

Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości ul. Struga 2, 10-270 Olsztyn

Jestem w przepływie
Spotkanie medytacyjne dla kobiet.

Zapraszam Was w Nowym Roku, tuż przed Pełnią, na spotkanie, w czasie którego zaproszę Cię do praktyki uwalniającej przepływ w Twoim kobiecym ciele.
Poprowadzę dla Was medytację uzdrawiania Joni – tantryczną medytację uwalniania przestrzeni kobiecego brzucha i łona prowadzoną moim głosem. Doświadczymy też uwalniania głosu w pięknych dźwiękach śpiewu mantrowego w kręgu.
A wszystko to w bezpiecznej przestrzeni i z jakością Kobiecego Kręgu, do którego Was zapraszam.
Dla ciała.
Dla ducha.
Dla głosu.
Dla serca.
Dla Ciebie, Kobieto

Prowadzenie:
Iwo Łaźniewska - medicine woman, doktor nauk biologicznych, terapeuta i nauczyciel Life-impression Bodywork (certyfikat Ayurveda & Lifeimpressions Institute, USA). W leczeniu pacjentów i pracy terapeutycznej wspiera się zarówno wiedzą akademicką z zakresu nerobiologii, biologii stresu, jak i wykorzystuje metody terapii biodynamicznych oparte na technikach, które łączą między innymi zasady medycyny ajurwedyjskiej, osteopatii miękkiej, terapii czaszkowo-krzyżowej, praktyki świadomego ciała i uważnego ruchu wg. metody Moshe Feldenkraisa i Donalda VanHowtena. Zafascynowana intuicyjną pracą z ciałem w nurcie Touch of Awakening © (Dotyk Przebudzenia). Absolwentka stażu tantrycznego w szkole TantraLove (budowanie relacji partnerskich, kobieca seksualność). Terapeutka kobiecych traum przestrzeni seksualnej, w tym absolwentka stażu dla terapeutów „Female Ejaculation & G-Spot for Practitioners” by Deborah Sundahl Sex Education for Adults.
Prowadzi sesje indywidualne a także: Kobiece Kręgi, warsztaty terapeutyczne dla kobiet (osadzone w nurcie pracy z uważnością, uwalnianiem traum z ciała, odnajdywania i wspierania swojej kobiecości) oraz cotygodniowe grupowe zajęcia dla kobiet i mężczyzn według autorskiego programu „Bodyfulness” © - lekcje uważności ciała i świadomego ruchu wspierane metodami pracy z ciałem wg Feldenkraisa i VanHowtena oraz technikami medytacyjnymi i Mindfulness.
Prywatnie – szczęśliwa kobieta w wieku 49 lat, z każdym rokiem bliższa swojej radosnej, harmonijnej, mądrej kobiecości, od 30 w cudownym związku z tym samym, niezwykłym Mężczyzną - Jerzym, mama 16-letniego Jana.

 

Adres
Andrzeja Struga 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 03.08.2020