Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Jesteś Tu, By Odkryć Siebie - Warsztat Ewy Biel

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 11 stycznia 10:00

Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości ul. Struga 2, 10-270 Olsztyn

Cokolwiek dzieje się w twoim świecie - niezależnie od tego, jaki jest twój stan emocjonalny - jest w Tobie miejsce, które zawsze jest nieporuszone.
Wiara w myśli i fałszywe informacje na swój temat, często uniemożliwia nam dotarcie do miejsca bezgranicznego spokoju, które jest w każdym z nas.

Ten warsztat jest zaproszeniem do odkrycia siebie.

Podczas naszego spotkania, przyjrzymy się z jakimi myślami jesteśmy najbardziej utożsamieni i w jakie ograniczające informacje wierzymy. Czego nie potrafimy puścić i z jakiego powodu odczuwamy poczucie braku. Poznamy proste sposoby transformacji ograniczających przekonań, na takie które nas wspierają.
Przyjrzymy się praktycznie czym jest myślenie, a czym bycie.

Wiara w myśli i podążanie za nimi jest jak przebywanie na zewnątrz podczas silnej wichury. Stawiasz opór, by nie zostać przewrócona (y). Jesteś w stałym napięciu. Zapominasz, że jest miejsce, w którym możesz się schronić. Jest ono jak bezpieczny i spokojny dom. Ten "dom " czeka byś go odkryła (ł).


Świadomy oddech, osadzenie w ciele, budowanie samoświadomości, medytacja Ciszy, świadoma obecność, medytacja serca w ruchu, relaksacje przy misach i gongach.
A wszystko, po to, by przenieść uwagę na siebie. Zacząć siebie odczuwać i widzieć.

Im więcej uwagi dajesz sobie, a nie myślom i emocjom, tym mocniej doświadczasz swojej prawdziwej natury, a wraz nią spokoju i harmonii w codziennym życiu.


W czym może pomóc warsztat? W budzeniu samoświadomości; umiejętności świadomego oddechu; zmniejszeniu chaosu myślowego; nieutożsamianiu się z emocjami i myślami; spokojnym rozstaniu się z tym, co bolesne; patrzeniu na tzw. problemy z poziomu serca; osadzeniu w ciele, doświadczeniu siebie poza umysłem, odkryciu: kim jestem.

Warsztat prowadzi Ewa Biel

Nauczycielka świadomego życia, trenerka medytacji i relaksacji, hipnoterapeutka, bioenergoterapeutka. Dzieli się doświadczeniem, że prawda o nas samych i świecie znajduje się w Ciszy, poza wszelkimi teoriami i słowami. Przeniesienie uwagi z umysłu na przestrzeń Ciszy uzdrawia nas, napełnia spokojem i radością, umożliwia dotarcie do kresu poszukiwań i doświadczenie naszej pierwotnej natury.

 

Adres
Andrzeja Struga 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.08.2020