Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Kamertony Koncert Relaksująco-Uzdrawiający

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 19 stycznia 17:00

Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości ul. Struga 2, 10-270 Olsztyn

Zapraszamy na grupową terapię dźwiękiem, podczas której będziemy grały na instrumentach muzycznych i kamertonach leczniczych.
Naszym celem jest harmonizowanie organizmu falami dźwiękowymi, które docierając do wszystkich komórek ciała wzmacniają te zdrowe i regenerują chore. Stosowanie profilaktyczne dźwięków jest wyjątkowo pomocne, gdyż dźwięk jest jedynym źródłem pochodzenia naturalnego, który działa na wszystkie strefy zdrowia jednocześnie . Są nimi ; ciało, umysł i duch które nieustannie przenikają się i wzajemnie na siebie wpływają tworząc cud istnienia.

Przyjdź i zobacz jak to działa !

 

Adres
Andrzeja Struga 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 07.08.2020