Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Robaki

Filmy
Termin: czwartek, 16 stycznia 18:00

Miejsce: Spichlerz MOK

Robaki to podobno żywieniowa przyszłość: tanie w hodowli, odporne na warunki, wysokobiałkowe, a do tego – według znawców – smaczne. Czy to możliwe, że za kilka lat na dźwięk słowa „robak” poczujemy ssanie w żołądku zamiast wzdrygnięcia wstrętu?
????️?

Projekcją dokumentu ? "Robaki" (2016) Andreasa Johnsena rozpoczynamy nowy cykl MOK Olsztyn: ? "FILMOWY SPICHLERZ"! ?️Spotkania będą odbywały się co miesiąc, zawsze w trzeci czwartek miesiąca w sali na III piętrze Spichlerza. Wyświetlane filmy – głównie dokumentalne – będą poruszały aktualne problemy, ważne, nierzadko kontrowersyjne ?️

W luźnej, nieformalnej atmosferze, przy kawie, herbacie i przekąsce, rozparci na fotelach, krzesłach, pufach i poduchach, będziemy oglądali, rozmawiali, dyskutowali, komentowali.
Tym razem gośćmi będą ? prof. Stanisław Czachorowski (biolog, entomolog, ekolog i popularyzator nauki) oraz ? Alicja i Tomasz Derdoniowie (właściciele Kawiarnia "Moja" Dąbrowszczaków Kawiarnia "Moja" Stare Miasto).
Przekąska będzie oczywiście związana z tematyką filmu: słodkości z podwyższoną zawartością białka ???

Jesteście na to gotowi?

Filmowy Spichlerz: Robaki
? 16.01 (czwartek), godz. 18:00
Spichlerz, ul. Piastowska 13
Wstęp wolny

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Piastowska 13, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.08.2020