Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Konkurs Literacki "o Różę Małego Księcia" 2020

Gry, Turnieje
Termin: środa, 5 lutego 00:00

Miejsce: Kamienica Naujacka

Rusza 29. edycja Konkursu Literackiego "O Różę Małego Księcia" – najstarszego konkursu w Olsztynie dla najmłodszych piszących! ✒️?

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do podzielenia się z nami (i światem) swą twórczością. Kto wie, może udział – i zwycięstwo! – w Róży stanie się trampoliną dla waszej przyszłej kariery literackiej? ?

Zgłoszenia (kategorie: poezja i proza) przesyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
? Termin nadsyłania zgłoszeń: 5 lutego 2020
? Finał Konkursu: 21 marca 2020

Wszystkie szczegóły, w tym Regulamin Konkursu i Kartę Zgłoszeniową, znajdziecie na ? https://www.mok.olsztyn.pl/projekty/konkurs-roza-malego-ksiecia

Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Telefon
(89) 522 13 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Dąbrowszczaków 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.02.2020