Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

8 Bieg Wośp Policz Się Z Cukrzycą - Olsztyn

Rekreacja
Termin: niedziela, 12 stycznia 13:00

Miejsce: Park Podzamcze

Serdecznie zapraszamy do udziału w 8. Biegu "Policz się z cukrzycą" w ramach 28. Finału WOŚP.

Impreza odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 w godzinach 13:00 - 15:00. Tegoroczna edycja biegu przyjmie inną formę niż dotychczas. Dystans to symboliczny 1 km, a trasa będzie prowadzić malowniczymi alejkami olsztyńskiego Parku Podzamcze wzdłuż rzeki Łyna. Uczestnicy będą pokonywać trasę w grupach 25 osobowych co 15 minut. Pierwszy start o godzinie 13:00. Opłata startowa to dowolnej wielkości wrzut do puszki WOŚP. Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie oraz dzieci i młodzież pod okiem opiekunów prawnych. Wstępny limit Uczestników to 9 startów po 25 osób (razem 225 osób). Celem imprezy jest dobra zabawa na świeżym powietrzu oraz zebranie środków na cel 28. Finału WOŚP czyli zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Chcesz pobiegać więcej?

Możesz wystartować dwa razy indywidualnie. Wprowadzamy ten limit, aby każdy miał szansę udziału w wydarzeniu
Pobiegnij indywidualnie, a później... zapraszamy do Sztafety WOŚP, na potrzeby której wydamy jedną pałeczkę sztafetową - każde okrążenie również będzie zmierzone.
Zasada startu jest prosta:
1. Pobiegłeś indywidualnie (musimy mieć Twój podpis na zgłoszeniu stąd pałeczka będzie przekazywana tylko dla osób z numerem startowym)
2. Wrzucasz dowolną kwotę do puszki WOŚP, przejmujesz pałeczkę i lecisz na trasę do czasu, aż kolejni będą czekali na mecie, aby pobiec dalej. Możecie biegać w grupie jednak prosimy o ostrożność i przepuszczanie nadbiegających indywidualnych Uczestników.

Wszyscy Uczestnicy biegu w ramach pakietu startowego otrzymają:

-okolicznościowy numer startowy
-elektroniczny pomiar czasu na oznakowanej trasie
-opiekę medyczną

Harmonogram imprezy:
Niedziela 12.01.2020

od 12:30 Praca Biura Zawodów (okolice fontanny „Ryba z dzieckiem” na zapleczu Restauracji Casablanca)
13:00 – 15:00 Co 15 minut biegi na trasie o długości 1 km, grupy 25 osobowe. Startować mogą osoby, które opłacą udział dowolnym wsadem do puszki Wolontariusza WOŚP. Pierwszeństwo do startu będą miały osoby zarejestrowane przez Internet.

Formularz rejestracyjny: www.superczas.pl/28finalwosp

Organizatorzy:
Stowarzyszenie WKR FAN www.wkrfan.pl
Jarek Kopyść - Koordynator parkrun Olsztyn www.parkrun.pl/olsztyn
przy wsparciu Sztabu WOŚP Olsztyn www.wosp.olsztyn.eu

Program olsztyńskiego 28. Finału WOŚP: www.wosp.olsztyn.eu

Serdecznie zapraszamy! :)

 

Adres
Park Podzamcze, Zamkowa, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 07.08.2020