Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Bookcrossing Day W Centrum Książki W Olsztynie

Inne
Termin: środa, 8 stycznia 09:00

Miejsce: Książnica Polska

Bookcrossing, czyli idea nieodpłatnego przekazywania książek metodą "podaj dalej", z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Nic więc dziwnego, że również i w największych polskich miastach ten niekonwencjolany sposób popularyzowania literatur, zyskuje uznanie i kolejnych zwolenników. Książnica Polska dołącza się do tej wspaniałej idei, zapraszając wszystkich do Centrum Książki w Olsztynie, gdzie 08.01.2020 roku (środa), odbędzie się pierwszy w historii naszej placówki dzień wymiany książek.

Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma 20% bon rabatowy na zakup literatury beletrystycznej w Centrum Książki.

Gorąco zapraszamy!

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 07.08.2020