Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Mamy Bzika Na Punkcie Literatury - Spotkania Dla Mam Z Dziećmi

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: piątek, 24 stycznia 10:00

Miejsce: Książnica Polska

Hej, Mamo! Urlop macierzyński sprawił, że masz więcej czasu na czytanie? Marzysz, aby wyrwać się gdzieś z dzieckiem? Chciałabyś wymienić się doświadczeniami, pogadać o sprawach związanych z rodzicielstwem? Szukasz idealnych książek dla dziecka? A może masz ochotę na jakiś ciekawy, rodzicielski poradnik?

Nic prostszego! Przyjdź do Centrum Książki w Olsztynie na cykliczne spotkania w ramach projektu "MAMY bzika na punkcie literatury" i wciągnij się w literackie pogawędki okołomacierzyńskie. I co najważniejsze - nie musisz zostawiwać dziecka w domu. Dla małych szkrabów będziemy mieli przygotowany kącik kreatywny z grami planszowymi ;)

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 07.08.2020