Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3

Za 70 Lat - Konkurs Plastyczny Dla Książkolubów

Gry, Turnieje
Termin: czwartek, 30 stycznia 09:00

Miejsce: Książnica Polska

Centrum Książki - największa prywatna księgarnia w kraju - świętuje swoje 70 urodziny. Z tej okazji ekipa Książnicy Polskiej przygotowała dla wszystkich konkurs plastyczny (z nagrodami! A jakże!).

Do końca stycznia czekamy na Wasze prace plastyczne, które odpowiedzą nam na pytanie "jak wyobrażacie sobie księgarnie za następne 70 lat"? Czy będą to futurystyczne wizje świata niemal utopijnego? A może dzieła w stylu post-apo, gdzie księgarnie stanowią jedyny ostały punkt kulturowo-rozrywkowy? Jesteśmy gotowi na naprawdę każdą, absolutnie każdą wizję artystyczną!

Prace można dostarczać do 31.01.2020. zarówno w formie papierowej (przynosząc je do Księgarni Literackiej w Centrum Książki w Olsztynie), lub mailowo, bezpośrednio na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Autorów najciekawszych prac nagrodzimy książkami i innymi upominkami ;)

Rozwiązanie konkursu - 07.02.2020.

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 28.09.2020