Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Aron Blum - Koncert Urodzinowy

Koncerty
Termin: niedziela, 12 stycznia 20:00

Miejsce: SARP

Zapraszamy na wyjątkowe, muzyczne wydarzenie w Klubie Sarp - urodzinowy koncert Arona Bluma, który będzie gospodarzem wieczoru.
Aron wielokrotnie występował w Klubie Sarp, zagrał kilkanaście koncertów solowych i także, miedzy innymi z Modou Toure czy Krzysztofem Ścierańskim.
Tym razem koncert Arona uświetnią goście zaproszeni przez artystę, będzie wiele z niespodzianek, pierwszą z nich jest potwierdzony udział Krzysztofa Zawistowskiego, zapowiadają się już następni goście.
To będzie wyjątkowy, pełen nastrojowych jak tez imprezowych riffów koncert urodzinowy.

Zapraszamy!!!!!!

 

Telefon
517 700 232
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Hugona Kołłątaja 14, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.08.2020