Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9

Ladies Ginga Z Gosią Porębą

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 11 stycznia 12:00

Miejsce: Kinetic Fitness Club - Przyjaciele Kinetic (ul. Tuwima 26, Olsztyn)

Ladies Ginga - to zajęcia solo dedykowane dziewczynom. Na zajęciach dowiecie się na czym polega GINGA (ruch ciała) w kizombie, sembie i tarraxinhii. Poznacie korzenie ruchu i tańce, które wpłynęły na obecny kształt i rodzaj ruchu w tych stylach. Oprócz tego postaramy się znaleźć sposoby na to, byście w tańcu w parze znaleźć miejsce na własną ekspresję, naturalny wdzięk i kobiecość, a przy tym nie rezygnować z bycia "prowadzalną". Wreszcie, spędzimy kilka godzin trenując i dobrze bawiąc się w naszym babskim gronie.

A teraz troszkę o naszej instruktorce :)
GOSIA: Gosia Poręba ( - Brzezińska ;)) - osoba, która mimo wieloletniej już (od 2006 roku) przygody z sembą i kizombą nie może przestać tańczyć, uczyć się i rozwijać zgłębiając tajniki tego tematu.
A co odkryje i czego się nauczy - stara się przekazywać innym, tak żeby jak najwięcej osób mogło i chciało zrozumieć fenomen tych tańców i głębię ładunku kulturowego i emocjonalnego, który ze sobą niosą.
Ma za sobą przetańczone wiele festiwali i warsztatów w Polsce i za granicą. Nieustannie jeździ i szkoli się, doceniając każdą godzinę zajęć.
Za chyba najcenniejsze uważa serię kursów specjalistycznych odbytych w Lizbonie pod marką Mestre Petchu i Vanessy Carvalho (Kizomba&Semba, Kizomba Specialty, Semba Specialty, Kuduro&Afro House, Ladies Ginga level 1 i 2), regularne zajęcia z Dunią Pacheco oraz wyjazd do Angoli.
Lokalnie działa w Warszawie w Abra Studio, weekendowo tańczy i naucza w parze z Jakubem Pyrasem (duet pyras/poręba), sezonowo choreografuje.
Zawodowo nauczyciel angielskiego, w wolnym czasie nałogowo podróżuje, robi zdjęcia i tańczy!

 

Adres
Tuwima 26, 10-748 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 14.07.2020