Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Koncert Kamertonowy Relaksująco - Uzdrawiający

Koncerty
Termin: piątek, 17 stycznia 17:45

Miejsce: CoreFit System Hortus Szczęsne 34B, 10-687 Szczesne

Zapraszamy na grupową terapię dźwiękiem podczas której będziemy grały na instrumentach muzycznych i kamertonach leczniczych.

Naszym celem jest harmonizowanie organizmu falami dźwiękowymi, które docierając do wszystkich komórek ciała wzmacniają te zdrowe i regenerują chore. Stosowanie profilaktyczne dźwięków jest wyjątkowo pomocne, gdyż dźwięk jest jedynym źródłem pochodzenia naturalnego, który działa na wszystkie strefy zdrowia jednocześnie. Są nimi: ciało, umysł i duch które nieustannie przenikają się i wzajemnie na siebie wpływają tworząc cud istnienia.

Korzyści z zastosowania kamertonów:

- na poziomie umysłu kamertony muzyczne relaksują i powodują uczucie szczęścia
- na poziomie emocjonalnym uwalniają z ograniczeń myślowych, uspokajają
- na poziomie fizycznym komórki dostrajają się do fali dźwiękowej , dlatego zostają odżywione i odnowione.

Przyjdź i zobacz jak to działa!
Beata Berlik - naturoterapeutka z 20-letnim stażem pracy w zawodzie. W swojej praktyce wykorzystuje wiedzę z medycyny i fitoterapii chińskiej. Wykonuję zabiegi: reiki, refleksologii głowy i twarzy oraz stóp a także kamertonami leczniczymi. Razem z koleżanką Anią stworzyłyśmy zespół Yasuni i gramy kameralne koncerty kamertonowe o charakterze relaksująco- uzdrawiającym które cieszą się dużym powodzeniem. Zapraszam na sesje indywidualne (wcześniejsze zapisy ) i koncerty kamertonowe do Domu Dźwięku.

Termin 17 stycznia 2019, godz. 17:45

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 07.08.2020