Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9

Rosochate + Bobcat W Carpenter Inn!

Koncerty
Termin: piątek, 31 stycznia 20:00

Miejsce: Carpenter Inn

✹ ✹ ✹ Bobcat znowu w Olsztynie! ✹ ✹ ✹

⬛️ Nowy rock’n’rollowy kwartet na muzycznej mapie Polski. Panowie zebrali się na początku 2018, by dać upust fascynacji hardcore punkiem, oldschoolowym hard rockiem i nostalgią za latami 90tymi. Coś dla osób tęskniących za bezkompromisowym ostrym rock’n’rollem. Brzmią jak bękarcie dziecko Danziga i Zeke. Jak mutacja The Damned i Turbo Ac’s. Przerażają i zachwycają. W składzie muzycy znani z Robotix, The Kolt, Headless Babies, The Cuffs, i tuzina innych projektów.

https://www.facebook.com/bobcatrocks/

⚡️⚡️⚡️ Koncert otworzy lokals - Rosochate ⚡️⚡️⚡️

⬛️ Rosochate to czteroosobowy zespół, który powstał w 2017 roku. Regularnie grają w olsztyńskich pubach. Garażowe gitary lat 90 połączone z symulacjami muzyki elektronicznej. Koncerty grają punkowo i dyskotekowo. W 2018 roku powstały pierwsze single zespołu: "Spływaj", "Brudny+Zły" oraz "Nastoletnia", zrealizowane w studio UWM FM w Olsztynie przez Radka Hrynka.

https://www.youtube.com/watch?v=qhV2DipGxDk ?
https://www.facebook.com/rosochate/
https://www.instagram.com/rosochate/ ?

W zeszłym roku angina pokrzyżowała trochę plany, ale teraz zima jest łaskawa i nie nic nie powinno się wydarzyć.

WJAZD: 10 zł

 

Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 14.07.2020