Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Koncert Zespołu 3.piętro

Koncerty
Termin: czwartek, 9 stycznia 20:00

Miejsce: SARP

Nowy Rok zawsze przynosi coś nowego – również w świecie muzycznym. Toruński zespół 3.Piętro, który bardzo energetycznie wkracza na rynek muzyczny i poetycki zagra w olsztyńskim klubie Sarp już 9 stycznia 2020 roku o godzinie 20:00.

Utwory mające swoje źródło w gitarze (Grzegorz Kaźmierski) i perkusji (Patrycja Wójcik) zderzają się z wierszami poety Marcina Jurzysty. Gitarzysta Grzegorz Kaźmierski jest absolwentem kulturoznawstwa, który od ponad 10 lat doskonali swoje umiejętności gry na instrumencie. Teraz stawia na konwencję, dzięki której może w pełni wyrazić się artystycznie. Perkusistka Patrycja Wójcik to studentka krytyki artystycznej. Z perkusją zaprzyjaźniona jest od 7 lat. Poeta Marcin Jurzysta jest doktorem z zakresu literaturoznawstwa. Studia te odbywał przy Instytucie Literatury Polskiej UMK w Toruniu. Jego liczne publikacje cieszą się zainteresowaniem zarówno za granicą jak i w Polsce. Czytana poezja do tego typu muzyki, to pierwszy taki projekt, w którym bierze udział. Próby trwające od ponad pół roku są niesamowitą dawką energii, na których nigdy nie wiadomo co się stanie – dokładnie tak jak na koncercie. Jedyną możliwością aby się przekonać jest wzięcie udziału w tym intrygującym wydarzeniu.

Wstęp: 10 zł

 

Telefon
517 700 232
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
Hugona Kołłątaja 14, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 02.06.2020