Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Magdalena Daniel - Świąteczny Wieczór Jazzowy

Koncerty
Termin: piątek, 13 grudnia 19:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

Rodowita Ślązaczka. Aktorka, wokalistka, lalkarka i organistka. Zakochana z wzajemnością w muzyce oraz w Teatrze, a zwłaszcza w teatrze ożywionej formy.

Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza oraz Pierwszej Prywatnej Szkoły Muzycznej 2 st. na Wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa w Klasie Wokalistyka p. Marty Wilk i Marty Złotnickiej – Godereckiej. Uczennica 5 roku Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Kielcach w Klasie Michała Przygodzkiego oraz s. Hanny Szmigielskiej. Uczennica Music Laboratory w Warszawie kierunek Produkcja Muzyczna.

Współtworzy projekt finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Teatr, mama, tata i ja”, który jest skierowany do dzieci i rodziców, przebywających w zakładzie karnym.

W 2018 roku wydała debiutancką płytę „Poetic Syntetic”.

Jest pomysłodawczynią Alternative and Creative Institute którego misją jest wspierać ludzi w działaniach Twórczych.

W 2019 roku otrzymała stypendium z Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS na drugą płytę „KONOPADAKOPA”. Na co dzień współpracuje z Teatrem TETATET. Prywatnie kocha psy i podróże.

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.08.2020