Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

♫ Kolędowanie Z Enejem ♫ Olsztyn | 4 Grudnia [Sold Out]

Koncerty
Termin: środa, 4 grudnia 20:00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Zapraszamy na trzecią edycję Kolędowania z Enejem w Olsztynie! W ubiegłym roku wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a sala została wypełniona po brzegi - bądź razem z nami 4 grudnia w Auli Kongresowej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM! ??

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy. ?♫

Niezwykły projekt muzyczny “Kolędowanie z Enejem” odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi - poczuj ten niepowtarzalny klimat na żywo i weź udział w koncercie kolęd zespołu Enej!

Koncert promować będzie również płytę "Kolędy po wspólnym niebem" - jest to zbiór tradycyjnych utworów, w języku polskim i ukraińskim, który wyjątkowo wyraziście ukazuje charakter pomysłu na przedstawienie znanych wszystkim melodii. Zespół po raz kolejny w swojej muzycznej przygodzie sięgnął po gatunkowy eklektyzm, nie bojąc się nawiązywania do przeróżnych stylów,
mając jednocześnie pełną świadomość przywiązania do bliskich wszystkim, tradycyjnych linii melodycznych.

“Kolędy pod wspólnym niebem” wypływając z wielokulturowej przystani zespołu ENEJ niosą dobrą nowinę całemu światu, niosą pasterską pieśń rozświetlaną blaskiem ognisk nie zważając na granice, podróżując pod, należącym przecież do wszystkich, niebem. A mówiąc prościej - album ten jest ciepły, rodzinny, pełen spokoju i harmonii, które tak pasują do świątecznego czasu.


⚫⚫⚫⚫ Bilety ⚫⚫⚫⚫

Bilety na koncert zespołu Enej są personalizowane.
Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Można posiadać go również w wersji elektronicznej. Bilety będą sprawdzane wraz z dowodem tożsamości.

✔ Bilety ulgowy - 30 zł - tylko dla studentów UWM.
Sprawdzanie na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wejścia na koncert.

✔ Bilet normalny - 60 zł - dla wszystkich pozostałych osób


Będziesz razem z nami? ? ?

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 03.08.2020