Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Barbra" W Wykonaniu Patrycji Zywert- Szypki

Koncerty
Termin: niedziela, 15 grudnia 18:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

BARBRA
Patrycja Zywert- Szypka to aktorka i piosenkarka od lat goszcząca na scenach wielu teatrów w Polsce i zagranicą. W Olsztynie podbiła serca publiczności brawurową Edith Piaf, Kaliną Jędrusik czy przepięknym repertuarem żydowskim.
W swym najnowszym recitalu spełnia osobiste marzenie.
Na naszych oczach przemieni się w Barbrę Streisand- niekwestionowaną Gwiazdę estrady i ekranu, od 50 lat zachwycającą swoim talentem.
Repertuar laureatki nagród Grammy, Emmy, Złotych Globów i Oscarów to absolutna muzyczna petarda, którą w niedzielne popołudnie odpali w Olsztynie niezrównana Patrycja!

Bilety: 35zł dostępne od 20 listopada w kasie Galerii Sowa oraz na kup bilecik.

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.08.2020