Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

Legendy Metalu / Olsztyn Hala Urania

Koncerty
Termin: czwartek, 19 grudnia 17:30

Miejsce: Hala "Urania"

LEGENDY METALU ruszają dalej w trasę.

19 grudnia 2019 -OLSZTYN, Hala Urania
20 grudnia 2019 - POZNAŃ Klub Muzyczny B17
21 grudnia 2019 - WROCŁAW A2 - Centrum Koncertowe
22 grudnia 2019 - GLIWICE Arena Gliwice

Godziny koncertów będą ogłaszane o godz 15 w dniu koncertu.

Bilety:
➡️70 PLN - I pula
➡️80 PLN - II pula
➡️99 PLN - III pula
➡️120 PLN - W dniu koncertu
Bilety można kupić :
https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/legendy-metalu/
lub
https://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2512645&includeOnlybookable=true&xtmc=legendy_metalu&xtnp=1&xtcr=1
lub
https://goingapp.pl/evt/2169437/legendy-metalu
https://goingapp.pl/evt/2169438/legendy-metalu
https://goingapp.pl/evt/2169439/legendy-metalu
https://goingapp.pl/evt/2169440/legendy-metalu

Na wrześniowych koncertach można było nas zobaczyć w różnych częściach naszego kraju - Gdańsk (pomorskie), Warszawa (mazowieckie), Wrocław (dolnośląskie), Kraków (małopolskie). Zależało nam na dotarciu do jak największej liczby słuchaczy prawdziwego, legendarnego metalu w Polsce. Nieczęsto można zobaczyć na jednej scenie: TITUS, ROMKA i PITERA. Reprezentują oni różne style metalu, są liderami swoich zespołów, to po prostu „Żyjące Legendy” - nasze, polskie LEGENDY METALU.

Za każdym razem wybieramy miejsce odpowiednie dla takich „TUZ-ów”. Staramy się odwiedzić inny region Polski, żeby każdy z Was mógł usłyszeć Gigantów Polskiego Metalu. To nie przypadek, że Vader, Acid Drinkers oraz Kat & Roman Kostrzewski wspólnie ruszają w dalszą trasę.
Dopełnieniem metalowej uczty będzie Gość Specjalny - Quo Vadis. A w Gliwicach dodatkowo usłyszycie- Wolf Spider (Wilczy Pająk) Oficjalna strona zespołu .

Tym razem wybraliśmy dla was:
Olsztyn (Warmia), Hala Urania w mieście PITERA,
Poznań (Wielkopolska), Klub B-17 w mieście TITUSA,
Wrocław (Dolny Śląsk), Centrum Koncertowe A2 - powtarzamy, jest ku temu powód. Chcemy zostawić dla Was pamiątkę tych wspaniałych koncertów i zarejestrować tam materiał na DVD, w związku z czym, na ten koncert zapraszamy was szczególnie!
Na deser - Gliwice (Śląskie), Arena Gliwice.
Górny Śląsk od zawsze kojarzony jest z metalem, tam powstał KAT i jest ROMEK lider zespoły Kat & Roman Kostrzewski, Legenda Metalu nie tylko Śląskiego, ale całej Polski.

Widzimy się w grudniu, w 4 odsłonach Legend Metalu!

 

Adres
Hala Urania, Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.09.2020