Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9

Dbaj O Siebie I O Planetę

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: środa, 27 listopada 16:30

Miejsce: Browar Warmia

Dbaj o siebie i o planetę to hasło naszej jesiennej konferencji i targów.
Wierzymy bowiem, że właśnie w tej idei tkwi źródło dobrego życia i etycznego biznesu.
Jeśli chcemy pozostać na ziemi i cieszyć się jej naturalnymi zasobami, najwyższa pora powiedzieć stop temu, co pozornie nam służy, a w rzeczywistości szkodzi. W dobie operacji plastycznych, kreowania fałszywego wizerunku, propagandy sukcesu my wykonujemy woltę, aby poszukać naturalnych źródeł mocy opartych o uniwersalne wartości takie jak ekologia, zdrowie, harmonia, work-life balans, higiena życia, naturalność i autentyczność.
I taka będzie nasza konferencja – w trosce o dobrostan planety i kondycję człowieka będziemy inspirować do lepszego życia, w którym jest miejsce i na świadomy biznes, i na własny rozwój, i na mądre korzystanie z naturalnego bogactwa.
Tym razem w ramach eventu odbędą się również targi, na których będziecie mogły znaleźć produkty i usługi firm sprzyjające zachowaniu harmonii pomiędzy dbaniem o swoje ciało, jak również duszę, intelekt oraz emocje.

Zapraszamy wszystkie panie, niezależnie od wieku, wykonywanego zawodu i politycznych poglądów, które – tak jak my – chcą żyć świadomie i realizować swój potencjał i dbać zarówno o siebie, jak i otaczający nas świat.
W programie:
Od 16:30 – targi „Ciało, umysł, dusza”.
17:00-19:00 – konferencja „Dbaj o siebie i o planetę” ze specjalnym udziałem zespołu muzycznego „The Painkillers”.
19:00-20:00 – targi i networking

 

Adres
Feliksa Nowowiejskiego 15, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 15.07.2020