Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Slow Jogging - Sielskie Morsowanie I Saunowanie

Rekreacja
Termin: niedziela, 10 listopada 10:00

Miejsce: Słoneczna Polana

To nasze pierwsze spotkanie miesiąca w związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych metodą Slow Joggingu oraz jej pasjonatów. ? Trening będzie zawierał wprowadzający instruktaż techniczny (TRENING OTWARTY) .
W tą niedzielę mamy także wyjątkowe zadanie ( dla chętnych). Wejście do jeziora Ukiel, a następnie skorzystanie z saun dzięki uprzejmości Studia Treningu na Sielskiej 38 A.
Na część drugą ( morsowanie + saunowanie) należy złożyć ZAPISY. Liczba miejsc jest ograniczona. Mamy tylko 15 miejsc. ( pierwszeństwo mają stali uczestnicy niedzielnych spotkań ze Slow Joggingiem) .
Zgłoszenie wyślij messengerem Slow Jogging Olsztyn - kliknięcie wezmę udział nie rezerwuje miejsca na sauny. ( wyślemy potwierdzenia dla pierwszych 15 osób - zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do 5 listopada ).
Osoby zainteresowane prosimy o wzięcie kostiumów, ręczników, czapek, rękawiczek, odpowiedniego obuwia oraz dobrego humoru. Do jeziora wprowadzi nas trener i właściciel Studia Treningu na Sielskiego 38 A. - Damian Mickiewicz :). Będzie się działo.

Slow Jogging jest rodzajem rekreacyjnego treningu biegowego, który charakteryzuje się wolnym tempem. Prędkość wynosi średnio 4-6 km na godzinę, czyli jest porównywalna do dynamicznego spaceru. Dzięki temu, że trening jest prosty i nie wymaga dużego wysiłku, mogą go trenować praktycznie wszyscy niezależnie od wieku. Podczas, nawet tak spokojnego biegania, spalamy dwa razy więcej kalorii, niż podczas chodu. Bieg towarzyski z uśmiechem na twarzy. Dzięki tej przyjemnej formie ruchu, uprawianej regularnie zachowasz młodość oraz atrakcyjną sylwetkę :). Slow Jogging daje możliwości ! . Osoby początkujące mogą zacząć od marszu.

Rozgrzewka + trening + stretching ( uśmiech na twarzy w pakiecie) trwają ok 60 min. + 60 min. część druga ( zapisy)
Miejsce spotkania: Olsztyn, Słoneczna Polana / Sielska 38 A, godz. 10.00
Planowany dystans - 4-5 km.
Załóż swobodny strój oraz sportowe obuwie.

 

Adres
Sielska 38A, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 22.02.2020