Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9

Nabór Do Kloszartu

Inne
Termin: wtorek, 5 listopada 16:30

Miejsce: Kloszart ul. Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn

Kloszart to studencka agenda artystyczna, w ramach której działa teatr, oddział plastyczny, improwizacje komediowe, magazyn publicystyczno-kulturalny i wiele innych inicjatyw.

Przyjdź na nabór i dołącz do jednego z oddziałów Kloszartu!

? IMPRO - na małej scenie Kloszartu odbędą się otwarte warsztaty podczas których poznamy siebie i wspaniałą sztukę improwizacji, która potrafi przynieść dużo zabawy :D.

? TEATR - widzisz się na dużej scenie ;>? Przygotuj dowolny tekst i przyjdź koniecznie na przesłuchania do spektaklu w reżyserii Radosława Jamroża - aktora Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Przesłuchania odbędą się w Auli Teatralnej im. Bohdana Głuszczaka.

? MAGAZYN - może wolisz dyskutować, krytykować i uczestniczyć w życiu kulturalnym Olsztyna? Pierwsze spotkanie redakcyjne poprowadzi Kamila Helwak - studentka drugiego roku dziennikarstwa WH. Spotkanie odbędzie się w kloszartowym BIURZE.

? PLASTYKA - jeżeli drzemie w Tobie dusza artysty plastyka i oglądasz Boba Rossa nocami na YouTube, to pewnie wybierzesz oddział plastyki. Wpadnij, żeby wspólnie porysować, nauczyć się robić plakaty albo ogarnąć kozacki mural w Olsztynie. Wszystko jest do zrobienia!

? ??? - zapraszamy również wszystkie te osoby, które chciałyby współtworzyć Kloszart od zupełnie innej strony. Zapraszamy studentów księgowości, ekonomii, zarządzania, mechatroniki, informatyki, filozofii, leśnictwa etc. Mamy dużo roboty i każdy znajdzie coś dla siebie! :D

? PRAKTYKI I STYPENDIA - w ramach zdobywania doświadczenia w Kloszarcie, możesz jednocześnie zdobywać bezcenne punkty do stypendium, a nawet zaliczyć swoje praktyki studenckie!

❔ W razie pytań, piszcie w wiadomości prywatnej na Kloszart lub maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiemy Wam na wszystkie pytania!

Elo! ??

 

Adres
Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 15.07.2020