Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9

Intensywny Retreat Dla Mężczyzn. Prowadzą Pushan & Adhiraj

Warsztaty, Kursy
Termin: piątek, 22 listopada 10:00

Miejsce: Tu i Teraz Nowe kawkowo 52 A,gm Jonkowo, 11-042 Nowe Kawkowo

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.u-zrodla.pl www.tuiteraz.eu
zapraszają 20-24 listopada 2019 na warsztat

THE NATURAL MAN. INTENSYWNY RETREAT DLA MĘŻCZYZN
PROWADZĄ: PUSHAN GOVIND I ADHIRAJ

„The Natural Man” to intensywny proces,
w którym mężczyzna spotyka mężczyznę,
odkrywa i wyraża swoją prawdziwą naturę,
odzyskuje połączenie ze swoją witalnością i
wykracza swoją energią poza ograniczenia przeszłości.

Ten proces został stworzony dla współczesnego mężczyzny, który mierzy się z różnymi wyzwaniami współczesnego społeczeństwa i sposobu życia.

Pracujemy różnymi technikami: bioenergetyką, pracą z oddechem, odgrywaniem ról, transsomatic dialogue, psychodramą, uzdrawianiem traumy, jednocześnie zakorzeniając pracę w medytacjach aktywnych.

Te metody i techniki zabiorą nas w proces transformacji, pozwalając nam zbudować wewnętrzną przestrzeń, miejsce, z którego Nowy Mężczyzna może wzrastać w nowe życie.

Podczas tego 4-dniowego warsztatu stworzymy przestrzeń bezpieczeństwa i zaufania, w której zaadresujemy różne wyzwania i trudności, z którymi mierzą się mężczyźni w codziennym życiu.

Po zbudowaniu bezpiecznej przestrzeni skorzystamy z transformującej mocy pracy z oddechem, która rozpuści napięcia z przeszłych zdarzeń i zamrożone miejsca w ciele, które blokują nas przed głębszym kontaktem z naszą energią i prawdziwa naturą.

Na tych fundamentach i przy wsparciu aktywnych medytacji spojrzymy na transmisję męskiej energii, jaką otrzymaliśmy od swoich ojców.

Ojciec jest dla nas pierwszym przedstawicielem męskiej energii i jego brak lub wszechobecność, jego starania, abyśmy zostali kimś, kim nie jesteśmy, jego relacje z naszą matką i kobietami w ogóle i sposób, w jaki się odnosił do świata, miały olbrzymi wpływ w trakcie naszego dorastania.

Te wczesne doświadczenia odciskają głębokie piętno na nas i dopóki nie zostaną uświadomione, w dalszym stopniu mają wpływ na nasze obecne życie, decydując o tym, jak żyjemy i jak odbieramy świat i siebie jako mężczyzn.

Poprzez ćwiczenia pozwalające na bezpośrednie doświadczanie zbadamy różne dynamiki grupowe, aby uzyskać świadomość przeszkód, które oddzielają nas od przyjęcia w pełni i wyrażenia naszej męskiej energii.

Podążając za tym naturalnym procesem, będziemy mieli możliwość przejść od konkurencji do współpracy, od izolacji do przyjaźni, od napięć do relaksu, do celebracji naszej męskiej energii.

W trakcie tego procesu, będziecie mieli możliwość:
Rozładować napięcia z przeszłości
Odzyskać kontakt z waszą naturalną męską energią
Otrzymać uzdrawiające wsparcie od mężczyzn
Odkryć ponownie swoje naturalne męskie jakości, takie jak: działanie, kreatywność, spontaniczność, radość i relaks
Odzyskać połączenie ze swoimi korzeniami, swoją energią
Poznać transformującą moc medytacji aktywnych
Poznać różne narzędzia, ze wsparcia których możecie korzystać w codziennym życiu

Dla kogo:
Dla mężczyzn poszukujących siebie, braterstwa, swojej drogi do autentyczności, wewnętrznej mocy i spełnienia.

Prowadzący:

PUSHAN
Terapeuta w podejściu Osho, bodyworker, certyfikowany prowadzący Osho Diamond Breath i Somatic Experience (podejście traumy Petera Levina). Facylitator terapii medytacyjnych Osho No Mind, Born Again, Mystic Rose i aktywnych medytacji Osho. Terapeuta relacji i seksualności, masażysta: Ayurvedic Massage, Rebalancing, Cocoon tantra massage. Obecnie szkoli się w pracy W. Reicha. Prowadzi warsztaty i szkolenia we Włoszech, Hiszpanii, w Chinach. W Polsce prowadzi cykl warsztatów ‘Transformacje przez oddech’.

ADHIRAJ
Absolwent prawa i psychologii, terapeuta Osho Transomatic Dialogue i Diamond Breath, współprowadzący Osho Diamond Breath Training w Miasto, instruktor Chi Gung, prowadzi procesy Osho Akashic, terapie medytacyjne Osho Born Again, No Mind i Mystic Rose. Prowadzi wydarzenia, warsztaty i szkolenia we Włoszech, Grecji, Chorwacji, Meksyku, w Chinach i Indiach.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

DATA: 20 listopada – 24 listopada 2019
ROZPOCZĘCIE: 20 listopada godz. 18 (rozpoczynamy kolacją w środę)
ZAKOŃCZENIE: 24 listopada godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę).
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” www.tuiteraz.eu,

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 15.07.2020