Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Spotkanie Autorskie Z Marcinem Margielewskim

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 24 października 17:00

Miejsce: Planeta 11 Olsztyn Piłsudskiego 38

O obyczaju i życiu arabskich szejków – niekiedy niewyobrażalnie brutalnym, w którym pieniądze, używki i perwersyjne żądze biorą górę. O tym, do czego zdolny jest zakochany Arab. O historiach Polek pracujących w luksusowych liniach lotniczych. Marcin Margielewski w swoich książkach – „Jak podrywają szejkowie” oraz „Byłam arabską stewardesą” – nie stroni od tematów przemilczanych i niewygodnych.

Już w najbliższy czwartek, 24 października o godz. 17.00 w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38) będziemy mieli wyjątkową okazję porozmawiać z Autorem na spotkaniu, które odbędzie się w ramach trwającego Tygodnia Seniora.

Rozmowę poprowadzi Katarzyna Janków-Mazurkiewicz.

UWAGA! Pierwsze dziesięć osób, które przyjdzie na spotkanie otrzyma książkę Marcina Margielewskiego!
Odbiór przy ladzie bibliotecznej na hasło „Tydzień Seniora”.

 

Telefon
89 5354488
Adres
aleja Piłsudskiego 38, 10-450 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020