Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Darmowe Sesje Tre (Tension & Trauma Releasing Exercises)

Rekreacja
Termin: środa, 30 października 12:00

Miejsce: Joga Centrum Olsztyn ul. Mickiewicza 31/1, 10-508 Olsztyn

Zapraszamy do Joga Centrum na darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises).

TRE® (Trauma Releasing Exercises) to opracowana przez dr David’a Berceli’ego metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy. Sekwencja ćwiczeń jest tylko drogą,sposobem na uruchomienie wibracji i nie jest czymś nadzwyczajnym, naczym się skupiamy w tej metodzie. Podobnie też z wibracjami, które niesą celem samym w sobie. Celem jest równowaga i uwolnienie napięcia!
Metoda ta znakomicie wspiera inne działania psychoterapeutyczne. Jest dość prosta do opanowania i mogą z niej korzystać osoby w każdym wieku i kondycji fizycznej.

 

Adres
Adama Mickiewicza 31, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020