Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Pozytywny Kiermasz Charytatywny #3

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 19 października 09:00

Miejsce: Klub Aktywnej Rodziny Pajacyk Niepodległości 85, 10-046 Olsztyn

Ponownie zapraszamy na POZYTYWNY KIERMASZ CHARYTATYWNY ?, z którego dochód tradycyjnie przeznaczymy na doposażenie sal w budynku Stowarzyszenia ARKA.
?To tutaj od prawie czterech lat odbywają się spotkania, zajęcia i warsztaty Klubu Aktywnej Rodziny Pajacyk, które kierujemy do rodzin z małymi dziećmi. Czujemy się mocno związani z tym miejscem, dlatego chcemy zadbać o to aby wnętrza, z których korzystamy były jeszcze bardziej przyjazne i funkcjonalne.

Przypomnę, że z pierwszego kiermaszu mieliśmy prawie ? 400 zł za które kupiliśmy worki i pufy do siedzenia. Na drugim zebraliśmy aż ?1620 zł, ta kwota wystarczyła na zakup 2 pięknych sof do sali w której odbywają się zajęcia i warsztaty. Jak tylko do nas dotrą pochwalimy się zdjęciami i zaprosimy do przetestowania :).

 

Adres
Klub Aktywnej Rodziny Pajacyk Niepodległości 85, 10-046 Olsztyn

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020