Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Siksa W Olsztynie

Koncerty
Termin: piątek, 8 listopada 21:00

Miejsce: Las - Prosta 38, Olsztyn

Po długiej przerwie nawiedzi spokojną olsztyńską społeczność, by ponownie siać niepokój. Pochodzący z serca polskości i najpolskiej Polski - Gniezna - duet Siksa. Czy (ewentualnie czym) dostaniemy fangę w ryj, czy jedynie prztyczka w nos, tego nigdy nie wiadomo... Jedno jest pewne - Siksa wjedzie na olsztyńskie leśne salony z nowym repertuarem. Z pewnością podgrzeją atmosferę w ten listopadowy wieczór to czerwono-bielości. Będziesz?

Kiedy: 8.11.2019 roku,
O której: godz. 21.00,
Wjazd: 20 zł

Na okraskę komentarz niejakiego Dawida Kędzierskiego, zadowolonego że Alex nie będzie prowadzić warsztatów o tolerancji w II LO Gnieźnie (czyli plugawić ziemi stolicy chrześcijaństwa w Polsce):
"Żadne lewactwo nie będzie indoktrynowac narodu. Jakim prawem mniejszość z zaburzeniami osobowości zmusza ludzi w państwie którego fundamentem jest wiara KATOLICKA do spodni i innych wynaturzen. Tolerujemy was jak siedzicie w domach i się nie obnosicie ze zboczeniami bądź skrajnymi dewiacjami jak np aborcja. W tym kraju mamy swoją tradycję i kulturę silnie związana z tożsamością chrześcijańską. To wbrew KONSTYTUCJI o która tak krzyczycie a nie znacie. Nasze dzieci nie potrzebują oglądać zboczencow i brać pod uwagę że istnieje taka opcja. Pisze pismo do prezydenta Polski o zakaz marszy Lgbt q z i n (włączając zoofili i nekrofili no i pedofilii tak w ramach równości) Pan Bóg stworzył kobietę kobieta a mężczyznę mężczyzna i nakazał nam tak tworzyć rodziny. Homoseksualizm jest grzechem i obrzydlistwem w oczach Pana. Ci co tego się dopuszczają nie mają miejsca w niebie tylko specjalne w piekle na wieczność. Nie będziecie plugawic ziemi stolicy chrześcijaństwa w Polsce patologią. Proponuję leczyć zaburzenia a nie wtlaczac wynaturzen społeczeństwu"

 

Adres
Las - Prosta 38, Olsztyn

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 22.02.2020