Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Sonikalia. Festiwal Dźwięku Dla Dzieci

Inne
Termin: sobota, 12 października 10:00

Miejsce: Muzeum Warmii i Mazur - Zamek

SONIKALIA
Festiwal dźwięku dla dzieci

10-12.10.2019
Zamek.Olsztyn

Artyści:
Basia Raduszkiewicz, Marcin Wawruk, Małgorzata Wawruk, Marcin Majdecki, Justyna Piotrowska (Justyna Fandrejewska), Jakub Zgas Żmijowski, Honorata Mierzejewska-Mikosza, Piotr Michalczuk, Michał Marcol, Katarzyna Lorek, Urszula Ogórek, Esperanza Hernandez Muñoz, Izabela Kościesza, Jarek Kordaczuk

Czy muzykę tylko się słyszy lub tworzy? A może w muzykę można się też bawić?

Zapraszamy na zabawę muzyczną podczas festiwalu dźwięku dla dzieci. W ciągu trzech festiwalowych dni podczas warsztatów "Którędy do dźwięku" sprawdzimy, czy zawsze jest potrzebna znajomość nut, żeby przeczytać partyturę, poznamy instrument muzyczny po którym można chodzić, i korzystając ze specjalnych map będziemy szukać zaginionych dźwięków.

A podczas koncertów "3-5-7" poznamy mniej typowe rodzaje metrum w muzyce, i z prawdziwą łatwością nauczymy się je odnajdować we wspólnie z muzykami granych taktach. W "Słowoświatach" udamy się na wędrówkę przez konstelacje słowno-muzyczne, poznając przy tym różne formy muzyczne od piosenki poetyckiej, przez arie operowe po hip-hop. Natomiast najmłodsi sprawdzą co można usłyszeć, gdy się dobrze "przyłoży ucho".

 

Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 07.06.2020