Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Koncert: My Own Wasteland / Carol Markovsky +Wszyscy Jemy Chmury

Koncerty
Termin: sobota, 7 grudnia 19:00

Miejsce: Klub Carpenter Inn

➡️ My Own Wasteland
➡️ Carol Markovsky
➡️ Wszyscy Jemy Chmury

⚡️ Wszyscy Jemy Chmury ---———
(Olsztyn / Indie Rock)

Wszyscy jemy chmury to zespół, który powstał z inicjatywy trzech młodych chłopców w 2014 roku, z okazji potrzeby oraz chęci zagrania na apelu szkolnym. Wyszło tak, że gramy ze sobą do teraz i super się przy tym bawimy. Spotkanie naszych gustów muzycznych zaoowocowało muzyką, która najlepiej wpisuje się w ramy gatunku indie rock, jednak lubimy czasem zaskoczyć lekkim połamaniem tempa albo czymś równie zaskakującym. Zagraliśmy kilka koncertów w różnych miejscach, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia!!

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 03.08.2020