Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6

Pod Kontrolą // Carpenter B'day Party

Koncerty
Termin: piątek, 11 października 21:30

Miejsce: Klub Carpenter Inn

Pod Kontrolą to czwórka przyjaciół, których łączy miłość do Muzyki.
Co Gramy? Mówią, że gramy rocka, którego lubimy przełamywać odrobiną elektroniki. Złożoność naszych charakterów odzwierciedlają kompozycje, które tworzymy wspólnie – pełen zapału perkusista, wyluzowany basista, pomysłowa wokalistka i szalony gitarzysta. Gramy żywiołowo. Na każdym koncercie przez bębny i bas szyby drżą jak przy trzęsieniu ziemi, z pieca gitarzysty bucha ogień, a wokalistka pragnienia słuchaczy gasi lepiej niż równikowa ulewa.
Zespół na co dzień tworzą Gosia, Filip, Maciej i Paweł, jednak przy okazji tego koncertu na scenie pod chwilową niedyspozycje Macieja na basie gościnnie pojawi się Adam z zespołu Avarias Brigade.
Zapraszamy Was bardzo serdecznie, gdyż mamy w planie DOŁOŻYĆ DO PIECA! ;)

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 29.01.2020