Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Xiv Pamięci Marka Grechuty "gdzieś W Nas, Czyli W Głębi Nocy"

Koncerty
Termin: piątek, 11 października 18:00

Miejsce: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie

Jak co roku zapraszamy Państwa na piękny olsztyński koncert poświęcony pamięci Pana Marka Grechuty. Czternaście lat - to już jest całkiem przyzwoita tradycja. I tym razem zabrzmią dźwięki akustycznych instrumentów, po raz kolejny obudzą się piękne wokale Wykonawców. W tym roku formuła spektaklu ukaże twórczość jeszcze jednego wielkiego polskiego artysty - Witkacego - chcieliśmy go wspomnieć w osiemdziesiątą rocznicę jego śmierci. Pomysłodawca i reżyser cyklu - Krzysztof Lewandowski - wskazuje na przeplatanie się sztuki naszych wielkich artystów. Dorobek Witkacego był wszakże dla Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza znakomitym źródłem inspiracji.
Przybywajcie więc licznie w piątek 11 października do sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Olsztynie. Zaczynamy o godzinie 18:00, wstęp jak zwykle jest bezpłatny. Mamy nadzieję usłyszeć całą salę ludzi śpiewających razem fantastyczne „panamarkowe" piosenki.

 

Adres
Tadeusza Kościuszki 39, 10-503 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 07.06.2020