Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9

Koncert X Jarocy X Asylum

Koncerty
Termin: piątek, 15 listopada 19:30

Miejsce: Las - Prosta 38, Olsztyn

JAROCY to zespół powołany do życia przez Jarosława Nyckowskiego - wszechstronnego muzyka - gitarzystę, wielokrotnego uczestnika i laureata ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów gitarowych, a także twórcę jednego z wiodących kanałów YouTube o tematyce gitarowej w Polsce - e-gitarzystaTV (https://www.youtube.com/channel/UCyNqkORyurwv6mkaK_qtQYw?view_as=subscriber). Jarek uczył się gry m.in bezpośrednio od największych wioślarzy - John'a Petrucci w Nowym Jorku, Steve'a Vai, Andy James'a.
Muzykę, którą wykonuje JAROCY można określić jako nowoczesny metal z elementami progresywnymi. Głównym założeniem zespołu jest przyprawienie muzyki metalowej przemyślanymi, niebanalnymi aranżacjami oraz nutką wirtuozerii - nie rezygnując jednak przy tym z pewnej chwytliwości materiału. Tematem tekstów są relacje interpersonalne, zagadnienia polityczne i obyczajowe, skłaniające do własnych przemyśleń. W projekcie udzielają się doskonali muzycy z wieloletnim doświadczeniem.

Skład zespołu:
Grzegorz Kosowski - wokal
Jarosław Nyckowski - gitara
Paweł Woliński - gitara
Łukasz "Jankes" Usydus - bas
Muzycy sesyjni:
Jakub Mikulski - perkusja
-------------------------------------------------------------------------------------------
ASYLUM
Po 10 latach „niebytu” powraca Asylum!Jedyny pozostały, „oryginalny” przedstawiciel tej formacji, gitarzysta, grafik oraz meloman Mateusz „Matt” Lipik postanawia reaktywować projekt z nowym składem.

 

Adres
Las - Prosta 38, Olsztyn

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 15.07.2020