Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6

Openbeer #5 + Govtech Polska

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: poniedziałek, 7 października 18:00

Miejsce: Pijana Czapla

Cześć!

W najbliższy poniedziałek (07.10) do Olsztyna wpadnie Robert Król - zastępca dyrektora w Departamencie GovTech Polska.

GovTech Polska to jednostka, która powstawała przy Kancelarii Premiera RP po to, aby znaleźć innowacyjne rozwiązania rzeczywistych wyzwań polskiego sektora publicznego z zastosowaniem najnowszych rozwiązań programistycznych. Ma na celu wypracowanie modeli współpracy sektora publicznego z innowatorami.

Zaprosiliśmy Roberta na piwo by opowiedział o tym jak w łatwy sposób realizować projekty dla instytucji publicznych i rządowych wykorzystując przy tym nowy sposób opracowany przez GovTech Polska, dedykowany firmom z branży IT

Do zgarnięcia zamówienia o łącznej wartości ponad 6 mln zł! Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://konkursy.govtech.gov.pl/

Wpadną również przedstawiciele Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, którzy opowiedzą o swoim wyzwaniu https://konkursy.govtech.gov.pl/start/postepowanie/45

----
Robert Król:

Swoją karierę rozpoczął jako programista dla przyszłej spółki giełdowej i największego w Polsce dostawcy rozwiązań e-commerce. Od tego czasu Robert założył trzy start-upy i dwie organizacje pozarządowe zajmujące się wspieraniem innowacji i gromadzeniem społeczności pasjonatów nowych technologii. Doświadczenie to okazało się bezcenne, gdy dołączył do sektora publicznego - najpierw w Ministerstwie Cyfryzacji, a obecnie w Kancelarii Premiera, gdzie kształtuje Program GovTech Polska. W swoich działaniach koncentruje się na konsultacjach z sektorem publicznym w zakresie pozyskiwania technologii, a także nadzorowaniu jej zakupów.


Do zobaczenia!

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 29.01.2020