Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Pierwsza Kąpiel Olsztyńskiego Klubu Morsów Iglo W Nowym Sezonie

Rekreacja
Termin: niedziela, 6 października 10:30

Miejsce: Jezioro Kortowskie

No to przyznajcie się, kto tęsknił? Kto czekał?
No to się doczekaliśmy!!!! Jest!!! Mamy to!!!

Jak nakazuje obyczaj, w pierwszą niedzielę października rozpoczynamy co niedzielne kąpiele morsowe dla hartowania ciała i ducha, podniesienia odporności a przede wszystkim - przyjemności zanurzenia w lodowatej (no powiedzmy) wodzie :)

Spotykamy się około 10.30 pod siłownią "Kortownianka" w miasteczku studenckim Kortowie, przebieramy się i idziemy na plażę. Tam, po wspólnej rozgrzewce przy muzyce, ochoczo wskakujemy do wody.

Serdecznie zapraszamy chętnych do swojego pierwszego "morsowania" - w grupie raźniej! Wyjaśnimy krok po kroku, z czym to się "je", odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości - nie zostaniesz z nimi sam/sama!

Po kąpieli - tradycyjna herbatka w Klubie Absolwenta ARTON.

Zapraszamy!

 

Adres
Jezioro Kortowskie, 10-001 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 29.05.2020