Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6

Lilla Urban Kiz- Kurs Intensywny

Taneczne
Termin: niedziela, 6 października 18:00

Miejsce: Lila Salsa Academy

Kolejny raz - tylko w Lilla Salsa Academy - kontynuacja zajęć Urban Kiz z Wojtkiem i Sabiną ♥ ♥ ♥
Ponownie statujemy z projektem 3 spotkań po 2 godziny z Wojtkiem Puławskim - instruktorem Urban Kiz z SoSalsa - Solidarity of Salsa z Gdańska.

Terminy zajęć ?

6.10 niedziela 18:00-20:00
13.10 niedziela 18:00-20:00
20.10 niedziela 18:00-20:00

Cennik ?

* do 15 września 100zł
* do 30 września 110zł
* do 3 października 125zł
* po 4 października i w dniu warsztatów 140zł


Co to będą za zajęcia?

Urban Kiz, to młody styl tańca, który wywodzi się z Kizomby i rozwinął się głównie we Francji. W przeciągu kilku ostatnich lat stał się on bardzo popularny. Styl ten tańczony jest głównie do bardziej elektronicznej muzyki, remixów Hip-Hop, Pop i House jak i GhettoZouk. Charakteryzuje się bardziej liniowym ruchem, zwolnieniami, przyspieszeniami jak i bardziej ‘podniesioną’ pozycją w porównaniu do Kizomby.

Kto je poprowadzi?

Wojtek Urban Puławski swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2006 roku od kursu tańca towarzyskiego, jednak po pewnym czasie stwierdził, że zdecydowanie bardziej pociąga go wizja tańca socjalnego, a nie sportowego co spowodowało że zainteresował się salsą. Przez kilka lat z różną regularnością i częstotliwością uczył się takich styli jak salsa i bachata aż w końcu szczęśliwym trafem znalazł się na zajęciach kizomby w studiu So!Salsa prowadzonych przez Jacka Cholewińskiego. Ten styl tańca mocno zainteresował jednak szybko trafił na parę instruktorów z Trójmiasta - Chrisa i Adrianę, którzy byli jednymi z pierwszych w Polsce instruktorów stylu urban kiz, który jest pochodną kizomby. Wojtek szybko zakochał się w tym stylu tanecznym i zaczął się w nim intensywnie szkolić.

Przez ostatnie 1,5 roku uczestniczył w wielu festiwalach i warsztatach w Polsce i za granicą ucząc się od najlepszych międzynarodowych instruktorów takich jak Curtis & Carola, Albir Rojas, Enah, Willy Dianza, Jojo & Mickaela, PY & Sarah czy Ronnie Saleh. Dwukrotnie brał udział w projekcie choreograficznym Random Roots autorstwa Albira Rojasa, dzięki czemu udało mu się wystąpić na festiwalu Feeling Kizomba w Madrycie wraz z tancerzami z kilku innych krajów i samym Albirem.

W styczniu 2018 roku ukończył w Paryżu kurs instruktora urban kiz I stopnia prowadzony przez Curtisa i Carolę (Curtis jest uznawany za jednego z twórców stylu urban kiz) a w czerwcu 2018 roku w Krakowie kurs instruktora urban kiz prowadzony przez Carolinę, Enaha i Mouna (kolejnych pionierów tego stylu tańca). Od listopada 2017 roku jest również członkiem Polish Kizz Team - pierwszej polskiej międzynarodowej ekipy Taxi Dancers.

 

Adres
Wincentego Pstrowskiego 26, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 23.01.2020