Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Laboratorium Kreatywności

Warsztaty, Kursy
Termin: środa, 30 października 17:00

Miejsce: Kamienica Naujacka

Jak zapakować zachód słońca? Jak wygląda zwierzę przyszłości? Czy kolory mają „głos”? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi na kreatywnych warsztatach MOK Olsztyn!

Jeśli drzemie w Tobie nieposkromiony potencjał twórczy, interesuje Cię design, grafika, typografia, rzeźba oraz wszelkie sztuki wizualne (i nie tylko!), jeśli chcesz zrealizować własne, autorskie projekty artystyczne – to jesteś w odpowiednim miejscu!

W Laboratorium Kreatywności każdy uczestnik będzie mógł zrealizować własny pomysł/proces projektowy – począwszy od szkicu, przez modelowanie, aż do stworzenia prototypu! Ćwiczenia wykonujemy wspólnie, a następnie każdy uczestnik obiera swój kurs i realizuje własne zadanie pod czujnym okiem i przy wsparciu prowadzącej warsztaty.

Laboratorium Kreatywności to przestrzeń, gdzie wasza wyobraźnia trafi na żyzny grunt! Będziemy eksperymentować i doświadczać, podejmiemy próby i popełnimy błędy, aby przekonać się, że kreatywność to… stan umysłu! ?

? Warsztaty "Laboratorium kreatywności"
Grupa: od 14 roku życia
Uczestnicy: grupa min. 5 osób
Spotkania: każda środa miesiąca, 17:00-18:30
Miejsce: Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3
Prowadzenie: Kama Nadolska
Opłata: 100 zł / m-c

? Szczegóły i zapisy
Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
tel.: (89) 522 13 70, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Telefon
(89) 522 13 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Dąbrowszczaków 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 04.08.2020