Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Skøv + Paranoia / Dravar- Carpenter Inn

Koncerty
Termin: sobota, 30 listopada 19:00

Miejsce: Klub Carpenter Inn

Skøv - Black Punk (Wrocław)
Powstali pod koniec 2017 roku we Wrocławiu. Ich muzykę wyróżniają punkowe riffy i blackmetalowe wokale. To połączenie tworzy ciekawą mieszankę mało eksploatowanego w naszym kraju nurtu. Teksty są komentarzem do stanu dzisiejszego społeczeństwa. Zwracają uwagę jak ludzkość marnuje swój czas przez przywiązanie do wartości, które są internetową iluzją.
W skład zespołu wchodzi pięć osób, ale pewnie mało kogo to obchodzi. Zeszły rok to 40 koncertów, debiutancki album, dwa wybite zęby i backflip ze sceny. Lepiej zróbcie kilka przysiadów i rozciąganie jeśli chcecie zobaczyć ich z bliska.

Sprawdź jeśli słyszałeś kiedyś: Kvelertak, Behemtoh, Gojira, Blink-182, Ryszard Rynkowski, Paweł Małaszyński.

https://skovmusic.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/channel/UCFyQAXl9MjBOVEIoQ1EEVLQ
https://distrokid.com/hyperfollow/skv/skv

Paranoja - Hardcore/Metal (Szczecin)
Na początku był chaos, a z chaosu narodził się koncept. Myśl, ażeby powstało coś tak zajebistego, że ludziom zaczną śnić się po nocach koszmary wywołujące równocześnie euforie. Koncept ten krążył w przestrzeni przez tysiąclecia natrafiając na coraz to nowych artystów, jednak żaden nie był w stanie udźwignąć jego wagi. Nadszedł jednak jego czas, kiedy dwadzieścia kilka lat temu w okolicach Szczecina na świat przyszło sześciu śmiałków którzy postanowili po latach nadać mu formę. Chwycili swe instrumenty i ruszyli w świat by szerzyć paranoje w umysłach słuchaczy. To co powstało z połączenia ich charakterów nie dało się sklasyfikować w żadne znane dotąd ramy muzyczne stąd nie używają konkretnych terminów określając to co grają. Pozostanie niewiadomą czym jest muzyka wywodząca się z głębi ich popapranych duszy. Do momentu, aż na własnym ciele odczuje się ich głos.


Dravar - Heavy Metal (Szczytno)
Istniejący od lutego 2018, szczycieński zespół obracający się w gatunkach takich jak klasyczny heavy metal, doom metal czy hard rock, w skład którego wchodzi wokalistka Agata Mirkowicz, będąca jednocześnie rytmiczną podporą gitarzysty prowadzącego - Rafała Rekosza. Za puls i odpowiednie odmierzanie fraz odpowiedzialni są Mariusz Mirkowicz grający na basie i Daniel Chorążewicz hałasujący na bębnach. Zespół dysponuje w dużej mierze swoim materiałem, jak i kilkoma coverami takich gigantów rocka jak Ozzy Osbourne, Slash czy Joe Bonamassa.


---------------------------------------------

30 listopada 2019 (sobota)
Carpenter Inn Irish Pub
Stare Miasto 3
Olsztyn

start: 19:00
wejście: 10 zł

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 22.02.2020