Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Spotkanie Otwarte Access Consciousness

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 3 października 20:00

Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości ul. Struga 2, 10-270 Olsztyn

A JEŚLI W ŻYCIU MOŻLIWE JEST ZNACZNIE WIĘCEJ…?
Spotkanie Otwarte ACCESS CONSCIOUSNESS!

Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy są ciekawi i głodni więcej i chcą poznać rządzące nami mechanizmy i schematy oraz łatwe sposoby ich zmieniania po to, żeby wyjść ponad nie! Jest to zatem zaproszenie dla tych, którzy wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie zawsze umieją znaleźć do tego drogę.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które ciągle szukają „tego czegoś w życiu”, swojej prawdy, wiedzenia co jest czym w życiu, co wybierać, za kim podążyć, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś pogodzony z taką rzeczywistością, jaka Cię otacza, coś Ci cały czas nie pasuje, coś wydaje się nie tak – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Jeśli pragniesz w pełni opowiedzieć się za własnym życiem…i wykreować je…takim jakie pragniesz – to jest to zaproszenie dla Ciebie. Co jeśli wystarczy otworzyć się na to, co już wiesz, a uznajesz, że nie wiesz i tak naprawdę nigdy sobie na to wiedzenie nie pozwoliłeś? A jeśli wystarczysz …Ty sam? Chciałbyś o tym posłuchać?

Na spotkaniu zobaczysz inną perspektywę siebie, swojego życia, możliwości i tego, co uznajemy za możliwe. Poznasz też kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa.

Inwestycja: 55 PLN

 

Adres
Andrzeja Struga 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 07.06.2020