Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Postnatura / Spoiwo

Koncerty
Termin: piątek, 11 października 19:00

Miejsce: Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały

Znakomite post-rockowe / post-metalowe granie i filmowe inspiracje. Zapraszamy na ciężki, ale obłędnie klimatyczny koncert dwóch instrumentalnych kapel!

? Na styl grupy PostNatura składają się wpływy post-rockowe, metalowe, folkowe oraz orientalne. Muzyka zespołu, od samego początku instrumentalna, poszukiwała swojego „niemego wokalu”, który mógłby się wyrazić w inny dostępny sposób. Efektem tych poszukiwań okazały się wizualizacje.

Debiutanckie wydawnictwo to dopiero początek dłuższej historii, która już w głowach artystów pisze kolejny album.

PostNatura:
Daniel Świderski – gitara
Jacek Lasota – bas
Stanisław Dubowik – perkusja
Bogusław Buczyński – VJ

? SPOIWO to połączenie takich gatunków jak post-rock, shoegaze, modern classical czy muzyka filmowa. Ich fascynacja kinem widoczna jest zresztą nie tylko w muzyce, ale także w teledyskach grupy. Obraz do "Skin" wyreżyserował Kristof Brandl (który nakręcił również film dla Skrillexa czy Jacka White’a), a autorem wizualizacji "Years of Silence" jest z kolei utalentowany Szwed David Lindberg.

W marcu 2015 ukazał się debiutancki album grupy "Salute Solitude", który zebrał bardzo dobre recenzje zarówno w prasie polskiej, jak i zagranicznej.

SPOIWO:
Piotr Gierzyński – guitar,
Krzysiek Sarnek – drums,
Krzysztof Zaczyński – synth,
Patryk Piątkowski (2019 ->)

???
PostNatura + SPOIWO
Piątek, 11 października, godz. 19:00
Zajezdnia trolejbusowa, ul. Knosały
Wstęp wolny

 

Adres
Ryszarda Knosały, 10-402 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.08.2020