Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Freedoomrun

Inne
Termin: sobota, 5 października 20:00

Miejsce: Galeria Dobro

Zapraszamy na performance o ciele pragnącym wolności. O odwadze przekraczania granic. Wyzwalania się z reżimów. I o pozbywaniu się pasożytów nacjonalizmu.

Kuba Falk to urodzony w Iławie performer, artysta interdyscyplinarny, reżyser. Studiował w Krakowie w Akademii Sztuk Pięknych (Intermedia), Akademii Sztuk Teatralnych (aktorstwo, reżyseria) oraz religioznawstwo na UJ. Tworzy ciałoopowieści, wykorzystując multimedia, tekst, ruch i taniec aby ucieleśniać emocje zawarte w opowiadanych historiach. Sztukę performance postrzega jako najbardziej pojemne i bezpośrednie medium do komunikowania się z ludźmi.

Wydarzenie organizowane w ramach cyklu "To jest mój domek"

Kuba Falk: Freedoomrun
Galeria DOBRO
Sobota, 5 października
Godz. 20:00
Wstęp wolny

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 24/25, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 30.05.2020