Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6

Jesienna Reggae Sesja - Lonely Tree / Skank Ranger / Sakin Ol

Koncerty
Termin: sobota, 5 października 21:00

Miejsce: Klub Carpenter Inn

JESIENNA REGGAE SESJA w Olsztynie

zagrają:
Lonely Tree Sound
Skank Ranger
Sakin OL

czas: 05.10.2019 (sobota) - 21:00
przestrzeń: Carpenter Inn. - Stare Miasto Olsztyn
wsparcie: 10pln
-----------------------------------------------------------------------------
Ciepłe dni przemijają, nadchodzi bardziej mroczy, mistyczny, aczkolwiek kolorowy czas... Nim drzewa zabarwią się zielono-złoto-czerwonymi liśćmi, powracamy do pubu Carpenter Inn. by stało się zadość sesjom kolektywu spod Samotnego Drzewa. Brakuje nam już spotkania z Wami w rozDUBowanej przestrzeni! Tym razem spotykamy się w składzie bardziej autorskim, więc zamiast selekcji muzycznej poznacie koncepcje i pomysły rzemieślnicze na muzykę roots, ragga, dub czy nawet folk dub :)
-----------------------------------------------------------------------------
LONELY TREE SOUND [Olsztyn]
Kolektyw soundsystemowy, kreujący własny styl z pogranicza reggae/digital dub. Za osobliwą energię i przekaz odpowiadają nawijacz Gorzki aka Binx i producenci Paidah oraz Sender. Posiadają na swoim koncie wydawnictwa "Natura Rerum" oraz "Digital Szaman". Swoją twórczość opierają na miłości do natury i świadomym podejściu do rzeczywistości. Szukają w niej odpowiedzi na pytania dotyczące współczesnego świata. Klasyczny live act, freestyle, pokrzyki i toasty, nyahbinghi bęben i pulsujący bas, Lonely Tree Sound inna area...
https://www.youtube.com/watch?v=9SicCKpPft8

SKANK RANGER [Olsztyn]
Skank Ranger jest producentem z Olsztyna czerpiącym z muzyki jamajskiej wszystko co najlepsze. Do swoich dubowych wycieczek zabiera poznane na swej drodze osoby z przeróżnych muzycznych klimatów.
Skank Ranger kieruje się prostą zasadą:
Love it? DUB it!
https://www.youtube.com/watch?v=5kiJ8CBrqxc

SAKIN OL [Elbląg]
Duet soundsystemowy, który koncertuje od 2016 roku w składzie Mateusz DJ KlapSon Raczkoski oraz wokalista Robert Tyczyński. Grają mieszankę muzyki reggae/roots/dub oraz rapu. W 2017 roku wydali płytę "Dziś Jest Jakieś Inne" na podkładach LionRiddims, aktualnie promują nowy materiał z płyty Ultradźwięki.
https://www.youtube.com/watch?v=5ATHMCqAG2I&t=138s

Siostry, Bracia...do zobaczenia na szlaku...

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 29.01.2020