Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6

Certyfikowany Kurs Empathy Dolls - Lalki Terapeutyczne

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 20 października 10:00

Miejsce: Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn

Serdecznie zapraszamy na Certyfikowany Kurs Empathy Dolls - Lalki Terapeutyczne

OSOBA PROWADZĄCA: mgr Monika Habik NEUROGEN - neurologopeda kliniczny, terapeuta karmienia. Monika Habik (za zgodą właściciela patentu) wprowadza w przestrzeń terapeutyczną Empathy Dolls, jest również autorem kilku standardów i kart pracy Empathy Dolls - lalki terapeutyczne (all rights reserved).

TERMIN: 20.10. 2019 r - niedziela
GODZINY ZAJĘĆ: 10.00 do 16.00/17.00 - w zależności od liczebności grupy
ILOŚĆ MIEJSC: Ograniczona
CENA: 400 zł
ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://gugukabi.pl/szkolenia/kurs-empathy-dolls-lalki-terapeutyczne.php

ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA:
Koncepcja Lalek Terapeutycznych Empathy Dolls, skupia się na spersonalizowanym wspomaganiu rozwoju dziecka oraz konieczności doskonalenia jego umiejętności w jak najbardziej przyjaznej atmosferze. Wspieranie fundamentalnej potrzeby obserwacji, empatii. Mirroring, eye contact, dotyk, zapach, dźwięk – wielozmysłowe możliwości komunikacji i kontaktu terapeutycznego. Unikalne podejście, skupia się nie tylko na indywidualnym rozwoju, terapii i rehabilitacji dziecka, ale zwraca uwagę na potrzebę ciągłego rozwoju kompetencji rodziców, terapeutów, opiekunów, personelu medycznego poprzez budowanie pozytywnych relacji z dzieckiem i wzajemnych. Niefarmakologiczne wsparcie.

ODBIORCY: Certyfikowany Kurs Empathy Dolls przeznaczony jest dla terapeutów - logopedów, neurologopedów, terapeutów SI, pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów, nauczycieli i rodziców.

Kurs kończy się egzaminem - uczestnik otrzymuje tytuł terapeuty Empathy Dolls.

Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zebrania się odpowiedniej ilości osób.

 

Adres
Tarasa Szewczenki 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 23.01.2020