Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Dzikie Wyprawy

Rekreacja
Termin: poniedziałek, 9 grudnia 16:30

Miejsce: Las Miejski Olsztyn

Współcześnie dzieci mają kontakt z naturą od święta i wielkiego dzwonu. Czas na powietrzu spędzają na placach zabaw wyłożonych sztuczną nawierzchnią, wyłącznie w sposób jaki przewidział konstruktor atrakcji na placu. Każdy z nas pewnie słyszał krzyk przejętego opiekuna: "zostaw to bo się wybrudzisz! nie biegaj, bo się spocisz!". Nic dziwnego, że dzieci coraz intensywniej pociąga wirtualny świat zamknięty w ekranie smartfona lub tabletu. Tam dziecko przeżywa przygody, wciela się role, doświadcza nowego. Niestety tylko wzrokiem...
Zapraszamy Was na Dzikie wyprawy. Zajęcia dedykowane dzieciom od 6 roku życia. Zamienimy sztuczną nawierzchnię na dywan z mchu, przeżyjemy przygody w leśnych ostępach, być może troszkę się wybrudzimy, ale przede wszystkim wielozmysłowo odkryjemy czym dla nas jest natura.

A teraz kilka szczegółów technicznych:
Zajęcia odbywać się będą w Lesie Miejskim, w każdy poniedziałek, w godzinach 16.30-17.30.
Działamy w myśl zasady, że nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania, więc zajęcia będą się odbywać niezależnie od pogody (wyjątek stanowić będą ulewne deszcze - wtedy zajęcia odbędą się w pomieszczeniu).
Cena: 80 zł/ 4 spotkania (cena obejmuje ubezpieczenie NNW oraz drobny upominek - element ekwipunku Dzikiego Odkrywcy).
Grupa uczestników będzie liczyła maksymalnie 10 dzieci, zajęcia poprowadzi 2 opiekunów.

 

Adres
Aleja Wojska Polskiego 30B, 10-229 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 03.08.2020