Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Piątek, 1 listopada

Koncert Zespołu Przepych

Koncerty
Termin: piątek, 25 października 20:00

Miejsce: Galeria Dobro

Przepych bada własne ograniczenia. Czasami przeważają pot i łzy, a czasem myślenie i umiar.
Obok instrumentów stoją muzycy takich projektów jak The Kurws, Ukryte Zalety Systemu, Norymberga, Pustostany. Przepych to jedno z wielu genialnych dzieci wrocławskiego CRK Salka. W 2015 roku zespół odbył tournee po wielu krajach Europy. W maju 2016 roku wystąpili na żywo w studiu kultowego Radia Student w Lublanie. W lipcu 2017 roku nagrali w Tranzystor Studio we Wrocławiu swój debiutancki album "Regresarabas". Elementy punk rocka, jazz-core’a, nowej fali. Bez żadnych niepotrzebnych słów. Nadmiar dźwięków. A może jednak niedosyt?

Zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach cyklu "To jest mój domek" w Galeria DOBRO!
Piątek, 25 października, godz. 20:00
Wstęp wolny

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 24/25, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.09.2020