Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Koncert! Premiera Płyty "first To Sin" W Carpenterze! Fumez!

Koncerty
Termin: piątek, 8 listopada 20:30

Miejsce: Klub Carpenter Inn

Premiera "First to sin"! Nasz pierwszy LP nadszedł!! Oddajemy w nasz "płód" w wasze krytyczne dłonie. Napawajcie się nim tak, jak my się nim napawamy, bo woń jego słodka jak zapach matki dla zasypiającego dziecka!

Ogólnopolska trasa promująca płytę będzie cyklem artystycznego rozbioru Polski, w którym pomogą nam co najmniej niesamowici goście!

Fumez to Ciężki Rock and Roll... dziki i bezkompromisowy, ociekający testosteronem, nasączony oparami seksu i benzyny. Muzyka zespołu to mieszanka naturalnie płynących ciężkich melodii i gorzko-słodkich tekstów, o silnym zabarwieniu emocjonalnym. Zarówno w powolnych wypełnionych pożądaniem, jak i szybkich energetycznych piosenkach Fumez zawsze jest szczere, co publika może odczuć z łatwością.
Zespół FUMEZ powstał w 2015 roku w Elblągu. Od pierwszej próby między muzykami pojawiła się rzadka chemia która sprawiła, że tworzenie nowego materiału nigdy nie było wysiłkiem.
w 2016 roku wyszła pierwsza EP-ka zespołu, zarejestrowana w Gdańskim VSG studio, gdzie produkował ją Jarosław Turbiarz z Golden Life. Zespół współpracował także z „Ojcem Polskiego Videoklipu”. Janem „Yachem” Paszkiewiczem, który stworzył klip do singla „Trzewia”.
Zespół jest Laureatem licznych przeglądów i festiwali, m.in.:
(Nagroda Publiczności ERE 2016 Elbląg, I miejsce w Rockmania 2017 Bielawa, II miejsce w Open Music 2017 Brodnica, I Miejsce w Goworowo na Rockowo 2017), Fumez miał okazję dzielić scenę z kapelami takimi jak Coma, Myslovitz, Clock Machine, Trzynasta w samo południe czy Cochise.
w 2018 roku Fumez ruszyło w własną trasę koncertową „Inhale or die tour”, która trwała trzy miesiące i w ramach której zagrał w 16 miastach w całej Polsce. Poza trasą grali, także na festiwalach w Bułgarskim Balchik’u i Ukraińskim Tarnopolu.

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 22.02.2020