Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Seminarium Z Posłuszeństwa Sportowego Z Agnieszką Kierzenkowską

Warsztaty, Kursy
Termin: niedziela, 20 października 08:00

Miejsce: pin Klub Sportów Kynologicznych DIMICO Olsztyn ul. Cudna, 10-687 Olsztyn

Serdecznie zapraszamy na seminarium z posłuszeństwa sportowego z Agnieszką Kierzenkowską.

Agnieszka może być Wam bardziej znana jako osoba zajmująca się śladami (FH), ale niech Was to nie zmyli :) . Agnieszka jest szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem, jak również zawodnikiem z wieloma osiągnięciami. Odnosiła sukcesy na imprezach o randze światowej w IGP (kiedyś IPO), FH, a także obedience, nie wspominając o wielu medalach zdobytych na imprezach krajowych. Jej największe osiągnięcia to 5 miejsce i najlepszy ślad Mistrzostw Świata IPO FH, II V-ce zwycięzca świata obedience FMBB oraz I V-ce zwycięzca świata obi 2. Jej najbardziej utytułowany podopieczny (V.Glogar z psem GHANDI from Mike's Place) również może pochwalić się sukcesami na wysokim poziomie, m. in.: Mistrz Czech IPO, drużynowy V-ce Mistrz Świata IPO, II V-ce mistrz świata FMBB, 2x zawodnik rezerwowy Mistrzostw Świata, wielokrotnie najlepszy ślad zawodów. Inni startują na zawodach IGP, FH oraz obedience w kraju i zagranicą.
Agnieszka to prawdziwy specjalista - doskonałe wyczucie, timing i kreatywne pomysły to trzy cechy, które charakteryzują jej styl pracy. Komfort, motywacja i dokładne wytłumaczenie psu zadania to jedne z najważniejszych punktów jej szkolenia. Gdy dołożymy do tego indywidualne podejście do każdego duetu pies-przewodnik otrzymamy solidne podstawy do efektywnej i ładnej pracy. Szkoda to przegapić!

Na seminarium zapraszamy wszystkich pasjonatów posłuszeństwa sportowego - zarówno tych, którzy zainteresowani są IGP, BH, jak i OBI - na dowolnym poziomie zaawansowania.
Początkujący i ci, którzy nigdy nie mieli doczynienia z posłuszeństwem mogą dowiedzieć się jak zacząć pracę z psem, jak zbudować solidne podstawy pracy oparte na motywacji i komforcie, natomiast bardziej zaawansowani mogą skupić się na niuansach, których każde posłuszeństwo jest pełne ;) . Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Jeśli znajdą się osoby (przynajmniej kilka) zainteresowane śladami jest możliwość zorganizowania tej części. Informacji na ten temat będziemy udzielać po zgłoszeniach, kiedy wyklaruje się ostateczna liczba chętnych. Odpowiednia opcja będzie możliwa do zaznaczenia w formularzu zgłoszeniowym.

ILOŚĆ MIEJSC: 10
CENA: 350 zł / 2 dni; 200 zł / 1 dzień
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/CmgQ6TNLi48AVaPG9
Termin przyjmowania zgłoszeń do 15.09.2019

Do wszystkich osób, które wypełnią formularz wyślemy mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenie, wraz z wszelkimi szczegółami dotyczącymi seminarium. Maile nie są wysyłane automatycznie, dlatego prosimy o cierpliwość :)

Seminarium odbędzie się przy minimum 5 zadeklarowanych uczestnikach na 2 dni.
Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do zmian w planie seminarium.

 

Adres
Nad Łyną, 10-687, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 05.06.2020