Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Piątek, 1 listopada

Roundnet Na Plaży - Wakacyjny Mini Turniej

Gry, Turnieje
Termin: piątek, 19 lipca 18:00

Miejsce: Plaża Miejska

Klub Sportowy „Ultimate Frisbee Olsztyn” organizuje wakacyjny mini turniej „Roundnet na plaży”. Projekt powstał w ramach realizacji zadania publicznego Urzędu Miasta Olsztyn dot. wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Turniej otwarty, tzn. każdy może wziąć w nim udział (warunek, wiek > 13 lat). Wystarczy wypełnić formularz: https://forms.gle/EvJngFQsH5FUixf76


Spotkania będą odbywać się cyklicznie, raz w miesiącu: czerwiec - lipiec - sierpień. Jednakże jeśli nie możesz uczestniczyć w trzech spotkaniach, możesz skorzystać z opcji jednorazowego udziału. (Na każdy turniej wypełniamy osobny formularz.) Jeśli nie posiadasz partnera do gry, nie martw się, system losowo Ci go dobierze.:)

Podczas ostatniego turnieju zostaną wyłonieni zwycięscy. Każdy mini turniej to punkty zapisywane na konto drużyny. Także jest zabawa, jest rywalizacja :)

A teraz coś o sporcie:
Roundnet to zdrowa rywalizacja, okazja do zaznania odrobiny ruchu, aktywnego spędzenia wolnego czasu, zacieśnienia więzów z przyjaciółmi, sentymentalnego powrotu do wspomnień z dzieciństwa, gdy gry zespołowe sprawiały nam tyle frajdy. Zaletą tego sportu jest to, że nie wymaga ani wielkiej sportowej formy, ani długiego wprowadzania w skomplikowane reguły. Jeśli tylko mamy do dyspozycji zestaw do gry (piłeczka i siatka na specjalnym stelażu) i trochę wolnej przestrzeni oraz chętną do zabawy grupę znajomych (dwa dwuosobowe zespoły), to niczego nam już nie potrzeba. Grać mogą wszyscy: starsi i młodsi, dziewczyny i chłopaki, wysportowani i bardziej leniwi. Także nie czekaj, zapisz się już dziś!

 

Adres
Plaża Miejska, 10-001 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 22.11.2019