Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Zadyszka

Rekreacja
Termin: niedziela, 28 lipca 11:00

Miejsce: Jezioro Długie

Zapraszamy Was na charytatywny, trailowy bieg w leśnych okolicach jeziora Długie w Olsztynie.

Dystans: 10 km.

Termin bieg: 28 lipca 2019 r.

Całość wpisowego zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Łukasza.

Dlaczego las, jezioro i przestrzeń?
Natura daje nam poczucie wolność i swobody. Bieganie w lesie to przyjemna alternatywa dla miejskich treningów. Po co biegać po asfalcie, gdy leśna ścieżka jest tak blisko? Czemu mamy męczyć się w miejskim zgiełku kiedy w lesie jest tak spokojnie i cicho? Dlaczego słuchać warkotu samochodów, przecież ptaki tak pięknie śpiewają! A to wszystko zaledwie kilka chwil od centrum Olsztyna.

Dlaczego charytatywnie?
Wierzymy, że warto działać i starać się dla innych, szczególnie dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Biegnąc dla Łukasza pokażemy jak wiele można razem zdziałać.
Łukasz Lisowski cierpi na porażenie czterokończynowe. Całkowity dochód z wpisowego zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Łukasza.

Dlaczego rodzinnie?
Ponieważ cenimy czas spędzony w gronie rodziny, przyjaciół i całej lokalnej społeczności biegowej. Zapraszamy nie tylko biegaczy ale również całe rodziny z dziećmi, które będą mogły aktywnie i ciekawie spędzić ten wakacyjny dzień.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019