Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Tomasz Stockinger: Już Nie Zapomnisz Mnie

Koncerty
Termin: sobota, 27 lipca 18:00

Miejsce: Kamienica Naujacka

Recital Już nie zapomnisz mnie to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Wieczór spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego, które, specjalnie dla olsztyńskiej publiczności, wykona Tomasz Stockinger, jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Tytuł pochodzi od piosenki Już nie zapomnisz mnie, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii Zapomniana melodia z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. To również hołd i przypomnienie gwiazd dawnego kina: Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych. Wiązanka piosenek w rytmie walca i tanga, przy akompaniamencie pianisty, które wrócą do nas łagodnym uśmiechem, przenosząc do magicznego dwudziestolecia, gdzie żyli wspaniali mężczyźni, gotowi na każde poświęcenie dla miłości. Ten recital to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych. Najlepszy prezent muzyczny dla kobiety i mężczyzny.

Wydarzenie organizowane w ramach Dni Olsztyna.

 

Telefon
(89) 522 13 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Dąbrowszczaków 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019