Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
10
Data : Czwartek, 10 października
11
Data : Piątek, 11 października
12
Data : Sobota, 12 października
19
Data : Sobota, 19 października

Metalowy Rajd Na Olsztyn

Koncerty
Termin: sobota, 6 lipca 19:00

Miejsce: Klub Carpenter Inn

6 lipca zespół Crush zagości ponownie w Olsztynie, jednak tym razem nie sam, a w towarzystwie zespołów Nobility Stalk i Satya, by dostarczyć nieco cięższej muzyki i dać próbkę możliwości gdańskiej sceny metalowej. Podczas gdy Crush zadba o bardziej melodyjną stronę koncertu, Nobility Stalk razem z Satya upewnią się, że na pewno nie będzie zbyt lekko. Zapraszamy wszystkich amatorów cięższych brzmień i dobrego piwa, nie może Was tam zabraknąć!
Wjazd - 7zł

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 19.10.2019